Liga konferencija je realnost za Čuku: Ubedljiva pobeda Olimpijakosa u Leskovcu (VIDEO)

Fudbaleri Čukaričkog nisu uspeli da se plasiraju u grupnu fazu Lige Evrope. Od njih je večeras u revanš meču bio bolji Olimpijakos rezultatom 3:0.

Prvih 10 minuta meča proteklo je bez prilika na obe strane. Očekivano je gost iz Grčke imao veći posed lopte.

Olimpijakos je u 13. minutu pogodio stativu. Heze je šutirao nakon kornera a Tošić je skrenuo da ne bude gol.

Potom je golman Samurović intervencijom u 20. minutu spasao još jednu izglednu priliku za goste.

Brđani nisu odoleli u prvom delu igre. Olimpijakos je poveo u 33. minutu. Strelac je bio Jorgos Masuras.

U finišu poluvremena su Pirejci duplirali prednost. Pep Bjel je povisio na 2:0 u 45. minutu.

Tim se rezultatom otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu i treći put je kapitulirala odbrana Čukaričkog – ovog puta matirao je Recos. Dominirali su gosti, umalo je bilo i 4:0. Španac Bil, strelac drugog gola za goste, mogao je postići vrlo lako i svoj drugi, a četvrti za goste. Mnogo sreće i ovog puta je bilo za Samurovića.

Psle skoro 70 minuta videli smo i prvi udarac Čukaričkog u gol Olimpijakosa. Viđena je solidna akcija Brđana, Stanković se našao u završnici te kombinacije međutim vrlo loše je šutirao pa je golman gostiju lako ukrotio udarac.

Do kraja meča rezultat je ostao nepromenjen, a Čukarički će nastaviti takmičenje u Evropi ali u Ligi konferencija.

OPROŠTAJ OD MADRIDA: Sjajni Čeh izbacio Nadala!

Španski teniser Rafael Nadal neće igrati četvrtfinale mastersa u Madridu. Poražen je sa 2:0 od Čeha Jirija Lehečke pred domaćom...