IZBILI NA ČELO: Rival TSC-a pretekao Zvezdinog na čelu PL! (VIDEO)

Fudbaleri Vest Hema pobedili su na gostovanju Luton 2:1 u 4. kolu šampionata Engleske.

Čekićari su se mučili veći deo prvog poluvremena protiv novog prvoligaša. Posed je bio preko 70 odsto vremena na njihovoj strani.

Luton je parirao po ukupnom broju udaraca. Međutim, osvajač Lige konferencija je iz jednog ka golu poveo u 38. minutu preko Bovena.

Timu iz Londona je po početku drugog dela poništen gol Emersona zbog ofsajda. Na 2:0 povisio je Kurt Zuma u 85. minutu.

Andersen je samo smanjio u nadoknadi i postavio konačan rezultat. Rival TSC-a u Ligi Evrope tako će biti prvi dok Mančester Siti ne odigra sutra meč sa Fulamom.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...