SERIJA A: Lacio u derbiju protiv šampiona “izvadio fleke”, Skamaka počeo da trese mreže u dresu Atalante (VIDEO)

Fudbaleri Atalante ubedljivo su sa 3-0 u Bergamu savladali Moncu, u utakmici 3. kola Serije A.

Navijače plavo-crnih posebno može da raduje učinak velikih ovoletošnjih pojačanja.

Prvo je De Ketelare, koji je stigao iz Milana, asistirao Edersonu u 34. minutu za vođstvo, da bi Đanluka Skamaka upisao prvenac u dresu novog kluba šest minuta kasnije.

Svojim drugim golom veliko ovoletošnje pojačanje iz Vest Hema Skamaka je u 62. minutu postavio konačan rezultat.

U derbiju kola branilac trofeja Napoli je razočarao svoje navijače porazom od Lacija sa 2-1.

Luis Alberto je pogodio za prednost gostiju u 30. minutu, ali je Zjelinski poravnao rezultat samo dva minuta kasnije.

Daiči Kamada je međutim u 52. minutu ponovo doveo u vođstvo svoju ekipu, a kod oba pogotka Rimljana u ulozi asistenta se našao Felipe Anderson.

Tako je Lacio posle iznenađujućih poraza od Lećea i Đenove u prva dva kola, “fleke izvadio” baš protiv aktuelnog šampiona.

OSTOJA NAJAVIO: Biće zvučnih pojačanja!

Košarkaši Partizana za dva dana dočekuju Budućnost na početku polufinalne serije ABA lige. Crno-beli su pre tog meča obelodanili nastavak...