VELIKA POBEDA: Arsenal savladao Junajted (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala pobedili su Mančester Junajted u derbiju Premijer lige, rezultatom 3:1.

Mančester junajted je prvi došao do prednosti pogotkom Markusa Rašforda u 27. minutu igre. Kratko je trajala radost Junajteda, Arsenal je krenuo sa centra i odmah izjednačio, a strelac je bio Martin Odegard. U drugom poluvremenu ponovo je prvi zapretio Mančester Junajted, šutirali su Marsijal, pa Rašford, ali se rezultat nije promenio.

Do pobede je Arsenal došao u sudijskoj nadoknadi, a na 2:1 prednost je povećao Deklan Rajs u 96. minutu. Treći pogodak Arsenala viđen je u 11. minut nadoknade, a tačku na meč stavio je Gabrijel Žesus koji postavlja konačnih 3:1 za Arsenal!

Đoković u Rimu dan ranije u odnosu na drugog nosioca

Novak Đoković će biti prvi nosilac petog mastersa sezone, na turniru u Rimu. Tako je odlučeno da gornja polovina žreba...