Francuzi i Holanđani lako, Albanija iznenadila (VIDEO)

U večernjem terminu odigrano je još šest utakmica pored one u Beogradu u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

U Grupi B slavili su favoriti.

Francuska je savladala Irsku u Sen Deniju. Strelci za vicešampiona sveta bili su Čuameni u 19. i Markus Tiram u 48. minutu. Time je učvršćena prva pozicija.

Posle startnog poraza od Francuske Holandija se vratila na pobednički kolosek. Prvo je očekivano pobeđen Gibraltar, a sada i Grčka kod kuće 3:0. Sva tri gola Oranje je postiglo u prvih 45 minuta. De Ron u 17, Gakpo u 31. i Veghorst u 39. minutu bili su strelci, a dvostruki asistent Denzel Damfris.

U grupi E Češka i Albanija su odigrali 1:1, dok su Poljaci, teže nego što se očekivalo, pobedili na svom terenu Farska Ostrva 2:0. Poljaci su tek u 73. minutu otvorili Farane i to sa penala. Strelac je bio Levandovski, koji je drugim golom u 83. minutu stavio tačku na meč.

U grupi H Slovenija je savladala Severnu Irsku 4:2, dok je Danska lako pobedila San Marino 4:0.

Olga Danilović ostala bez glavnog žreba turnira u Rimu

Srpska teniserka Olga Danilović je ostala bez glavnog žreba za Rim. Ona je poražena u finalu kvalifikacija od Klare...