Srbija poražena od Mađarske posle preokreta (VIDEO)

Reprezentacija Srbije poražena je na svom terenu 1:2 od Mađarske u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Srbija je otvoreno počela meč, ali je zato ostavljala dosta prostora pozadi. Mađarska je delovala opasnije u uvodu meča, međutim Srbija je prva povela.

Sergej Milinković-Savić je dao odlična pas u prostor ka tadiću koji je pronašao Vlahovića sa strane. Napadač Juventusa je jako loše šutirao, ali je imao sreću da lopta pogodi Salaja i da uđe u gol.

Malo posle vođstva Srbija je imala još jednu odličnu šansu, pošto je Radonjić pronašao Vlahovića koji je iz dobre prilike jako loše šutirao.

Od tog trenutka Mađarska je bolji tim i dolazi do izjednačenja u 34. minutu. Posle greške Pavlovića, lopta je iz odbitka došla do Varge koji je sprovodi u mrežu za 1:1.

Kako se krenulo sa centra, usledila je još jedna gužva u kaznenom prostoru gde Orban postiže gol za 1:2.

To je bio rezultat sa kojim se otišlo na odmor.

u drugom poluvremenu Srbija je napadala, ali je uspela samo jednu ozbiljniju priliku da napravi posle prekida.

Mađarsak je stala na svoju polovinu i čekala priliku iz kontre.

Odličnu priliku je Srbija imala u prvom minutu nadoknade kada je Gudelj šutirao sa 16 metara tik pored gola.

Na kraju 1:2, i Srbija sada ima 7 bodova posle 4 kola, dok Mađarska ima 10 na prvom mestu.

Pojačala se Mega: Stigao novi igrač za Superligu

Doskorašnji bek Vršca Nelson Filips novi je košarkaš Mege.  Amerikanac ima sjajnu sezonu iza sebe, gde je pružao odlične partije za...