UVERTURA ZA SENIORE: Srbija ubedljiva protiv Mađarske

Mladi igrači Srbije do 19 godina trijumfom su počeli takmičenje na Memorijalnom turniru “Milan Ćele Vilotić”. Oni su danas u Subotici pobedili vršnjake iz Mađarske sa 3:1.

Naš tim je posle 25. minuta vodio 2:0. Meč je otvorio pogodak prvotimca Crvene Zvezde Koste Nedeljkovića u 9. minutu.

Nije se dugo čekalo na novi gol. Prednost je u 18. minutu duplirao igrač Štutgarta Jovan Milošević.

Orlići su tim rezultatom vodili na poluvremenu. Mađari su odmah na startu drugog poluvremena prepolovili rezultat.

Strelac je bio u 46. minutu Marcel Husar. Prethodno su pred kraj prvog dela igre promašili penal. Srbija je uzvratila u roku od 3. minuta i povela 3:1 u 49. minutu preko Jan Karla Simića.

To je bio i konačan ishod susreta.

Na ovom takmičenju učestvuju još Crna Gora i Francuska do 12. septembra. Naš tim za 2 dana u Kuli čeka Crnogorce a potom Francuze 12. septembra.

NBA: U Lejkersima ponovo ceh platio trener

Posle ispadanja u 1/4 finalu plej-ofa Zapadne konferencije od Denvera, u Los Anđeles Lejkersima su odlučili da ponovo...