Partizan vodio sa +21, pa savladao Čankov Turk Telekom u neizvesnoj završnici, sledi spektakl u finalu

Košarkaši Partizana plasirali su se u finale turnira u Laktašima, koji organizuje Igokea povodom 50 godina postojanja kluba.

Tim Željka Obradovića slavio je protiv Turk Telekoma, koji sa klupe predvodi bivši trener crno-belih Nenad Čanak, rezultatom 75-71.

Partizan je veoma rano stekao dvocifrenu prednost, već u završnici prve četvrtine, dok je na poluvremenu vodio sa 44-28. Tokom čitave treće deonice održavali su veliku prednost, koja je u jednom momentu iznosila i +21.

Ipak, dozvolili su protivniku da se povrati i uvede utakmicu u neizvesnu završnicu. Međutim, ključnu ulogu su tada odigrali Danilo Anđušić i Ognjen Jaramaz preciznošću sa linije za slobodna bacanja.

Anđušić je na kraju bio i najefikasniji sa 15 poena, dok su po 13 ubacili Alen Smailagić i Tristan Vukčević.

Finale turnira je u nedelju od 19 časova, a protivnik našem klubu biće moskovski CSKA.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...