BAHAR PRED ČUKU: Pružili su jako dobre partije protiv Olimpijakosa

Fudbaleri Crvene zvezde prvu utakmicu nakon pauze za nacionalne timove igraju protiv Čukaričkog.

Uz jedan poraz, uspeli su da na odmor odu sa pobedom protiv Novog Pazara. Sada ih čeka zahtevno gostovanje.

Pre susreta očekivanja je izrazio trener crveno-belih Barak Bahar:

Gledali smo obe utakmice Čukaričkog protiv Olimpijakosa, ali naravno i prethodne mečeve u domaćem šampionatu. Videli smo da su dobro igrali i pored činjenice da su poraženi od grčke ekipe. Uz visok presing imali su i dosta šansi. Pružili su jako dobre partije, dosta toga smo mogli da saznamo o njima na osnovu tih utakmica. Radimo vredno već danima, a ekipa se priprema da pruži dobar otpor. Imamo mnogo igrača koji su se tek pridružili ekipi i nisu bili u klubu prethodne dve nedelje da rade zajedno sa timom. Očekuje nas trening, a zatim ćemo porazgovarati i proceniti koji igrač je spreman za koliko minuta, rekao je on na konferenciji za medije.

On se dotakao novih pojačanja Endiajea i Hvanga rekavši da su u takmičarskoj formi ali nakon treninga će odlučiti za koliko minuta su spremni sutra.

Susret Čukaričkog i Crvene zvezde igra se od 18:05.

ORLOVI SU SPREMNI: Kolaković i reprezentativci kreću u Rio

Odbojkaši Srbije polovično su završili mini pripreme u Italiji pred početak Lige nacija. Izgubili su od domaćina 3:2, istim rezultatom...