NE STAJE NI POSLE LITVANIJE: Mitrović ponovo strelac, SMS asistent, Al Hilal ubedljiv! (VIDEO)

Fudbaleri Al Hilala nastavili su niz nepobedivosti u šampionatu.

Ostvarili su danas petu pobedu u 6. kolu protiv Al Rijada sa ubedljivih 6:1 na svom terenu.

Aleksandar Mitrović je doneo vođstvo iz penala u 30. minutu. Šarani je na asistenciju Milinković Savića povisio na 2:0 u nadoknadi prvog poluvremena.

U drugom delu je Hilal dao još četiri gola. Pogađali su Malkolm, Naser Al Dav Sari i Salem Al Davsari (2).

Gosti su u samom finišu postigli počasni pogodak preko Ali Al Zakana. Oni su u zoni ispdanja.

Al Hilal u ponedeljak čeka meč Azijske lige šampiona a potom gostuju Damaku u šampionatu.

ŽELE GA FRANCUZI: Zvezdi nedovoljno 3.5 miliona za Glazera!

Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su 35. titulu prvaka Srbije. Overili su je trijumfom protiv TSC-a i stekli nedostižnu prednost...