PREMIJER LIGA: Trijumf Sitija pred Zvezdu, Junajted i Totenhem polovični (VIDEO)

Nakon pauze reprezentacija, nastavljena je i Premijer liga mečevima 5. kola. Mančester Siti je na gostovanju slavio protiv Vest Hema sa 3:1 .

Siti je od početka meča držao loptu i imao čak 12 šuteva ka golu.

Ipak, Čekićari su došli do vođstva. U 36. minutu za 1:0 pogodio je Džejms Vord Praus.

Odmah je na početku drugog poluvremena u 46. minutu izjednačio na 1:1 Žeremi Doku. Siti je uspeo povrati vođstvo.

U 76. minutu pogodio je Alvarez za 2:1. Kasnije se upisao i Erling Haland za 3:1 u 86. minutu.

Drugi tim iz Mančestera izgubio je na Old Trafordu od Brajtona sa 3:1. Velbek, Gros i Pedro su pogađali.

Za Junajted gol postiže Mejbri.

Totenhem je izgubio savladao Šefild. Gubili su od 74. minuta. Onda su u dubokoj nadoknadi Rišarlison i Kuluševski doneli trijumf.

Rezultati:

Vulverhempton – Liverpul 1:3

Aston Vila – Kristal Palas 3:1

Fulam – Luton 1:0

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...