SERIJA A: Juventus na čelu tabele, Vlahović razbio Lacio! (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa pobedili su Lacio sa 3:1 u 4. kolu Serije A. Crno-beli su ostvarili treći trijumf i još uvek su neporaženi. Lacio i dalje kuburi sa rezultatima.

Nakon deset minuta nije bilo prilika. Međutim, odmah po isteku tog perioda Bjankoneri postižu gol preko Dušana Vlahovića.

Asistirao mu je Lokateli a posle video provere, pogodak je priznat u 10 minutu.

Kijeza je u 26. minutu povisio na 2:0. Dodao mu je Rabio. To je bio rezultat prvog poluvremena u Torinu.

Lacijali su uspeli da prepolove rezultat. U 65. Luis Alberto smanjuje na 2:1. Stara dama je odmah uzvratila u 67. i povećala na 3:1 uz drugi gol Vlahovića. Srpski napadač je prihvatio odličnu dugu loptu po dijagonali i postigao još jedan efektan gol.

Njega je potom zamenio Kin a Filip Kostić je izašao u 59. minutu. Juventus sada ima 10 bodova ispred Milana i Intera koji od 18 sati igraju gradski derbi. Lacio je bliži zoni ispadanja nego borbi za evrokupove.