Bivši fudbaler Zvezde ispisao istoriju kluba u Seriji A! (VIDEO)

Fudbaleri Lećea nastavili su sa sjajnim partijama na početku nove sezone, na krilima bivšeg napadača Crvene zvezde Nikole Krstovića.

I dalje tim sa juga Italije ostaje neporažen, pošto je remizirao na gostovanju Monci, gde je utakmica završena rezultatom 1-1.

Vodeći gol za goste postigao je Krstović sa penala već u 3. minutu, i tako se upisao u istoriju ovog kluba!

Mladi crnogorski napadač je postao prvi fudbaler u istoriji kluba koji je na prve tri utakmice u Seriji A postizao golove.

Šansu da već na početku meča dođe do ovog dostignuća doneo mu je Luka Kardola neopreznim startom u šesnaestercu nad Pontusom Alkvistom.

Nije mnogo prošlo do izjednačenja. Andrea Kolpani je, nakon duplog pasa sa Lorencom Kolombom, u 24. minutu poravnao rezultat i postavio, kako će se kasnije ispostaviti, konačan rezultat.

Leće je sada na učinku od po dve pobede i isto toliko remija u Seriji A.

Gudurić oduševljen, posebno istakao podršku iz Srbije!

Košarkaš Fenerbahčea Marko Gudurić posle pobede njegovog tima nad Monakom 89:78, istakao je da ga posebno raduje veliki broj...