LA LIGA: Hoselu čuva Real na vrhu! (VIDEO)

Fudbaleri madridskog Reala ostvarili su petu pobedu od starta šampionata. U susretu pete runde trijumfovali su sa 2:1 protiv imenjaka Sosijedada.

Tim iz San Sebastijana odlično je počeo utakmicu na novom Santjago Bernabeu stadionu.

Poveli su u 5. minutu preko Barenečee iako je Kepa uspevao da dvaput odbrani. Gol Kuba je potom poništen.

Madriđani su kasnije uspeli da poravnaju. Odmah po početku drugog poluvremena izjednačio je Federiko Valverde.

Petnaest minuta kasnije, Hoselu donosi preokret kraljevskom klubu. To je bio i konačan rezultat.

Real je prvi i neporažen sa dva poena ispred Barselone. Ekipa iz San Sebastijana je na 11. mestu.

Definitivno je puklo na relaciji Vlahović – Alegri: Srbin napravio veliki skandal

Juventus u subotu nije uspeo pobediti velikog rivala Milan (0:0), ali ono što je obežilo ovaj susret je novi...