PREMIJER LIGA: Tobdžije ređaju pobede, Trosar junak protiv Karamela (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala ostvarili su četvrtu pobedu u petom kolu Premijer lige. U gostima savladali su Everton sa 1:0.

Tokom prvog poluvremena bilo je golova. Međutim, pogodak Martinelija iz 20. minuta je poništen zbog ofsajda.

Posed lopte je bio na strani Tobdžija. Oba tima su imali po šut u okvir gola i dva promašaja.

Od 69. minuta je Arsenal i poveo. Bukajo Saka je uposlio Leandra Trosara za 1:0. Ispostaviće se da je to bio ujedno i pobedonosni pogodak.

Arsenal je sada praktično deli drugo mesto sa po 13 bodova kao Liverpul i Totenhem iza Sitija. Karamele još uvek nemaju trijumf u novoj sezoni.