Raspucani Srbi vodili Hetafe do pobede! (VIDEO)

Fudbaleri Hetafea savladali su Osasunu u 5. kolu španske La lige na svom terenu sa 3-2.

Pobedu je doneo srpski reprezentativac Nemanja Maksimović u 86. minutu, kada je glavom posle kornera, koji je izveo Karlos Alena, zatresao mrežu.

Prethodno je vodeći pogodak na sličan način u 36. minutu postigao i drugi srpski reprezentativac Stefan Mitrović.

Ipak, nakon toga je mladi Iker Munjoz u poslednjem minutu prvog dela uspeo da izjednači pred odlazak na odmor. Hose Anhel Karmona je vratio prednost domaćinu u 51. minutu, a rezultat ponovo poravnao iskusni hrvatski napadač Ante Budimir samo šest minuta kasnije.

Hetafe je 9. na tabeli Primere sa 7 osvojenih bodova, dok je Osasuna dvanaesta sa bodom manje.

MITROVIĆ SE VRATIO NA TEREN: Srbin imao sukob sa navijačima velikog rivala (VIDEO)

Fudbaleri Al Hilala su u polufinalu Kupa Kralja Saudijske Arabije pobedili pre dva dana Al Itihad. Slavili su sa 2:1. Vodili...