BRAVO: Stevan Mićić šampion sveta!

Srpski rvač Stevan Mićić ostvario je istorijski uspeh pošto je osvojio zlatnu medalju na Svetskom prvenstvu u rvanju koje se održava u Beogradu.

On je u kategoriji do 57 kg u finalu savladao Reija Higučija iz Japana sa 7:4. Ovo je prvo svetsko zlato za našu zemlju u rvanju slobodnim stilom.

Plasmanom u finale Mićić je obezbedio plasman i na Olimpijske igre naredne godine u Parizu.

Bila je to dramatična borba, a 4 sekunde pre kraja šri rezultatu 6:4 za Mićića, oba rvača su izašla iz građenog prostora. Japanci su tražili čelendž, ali je srećom po srpskog rvača bio neuspešan i dobio je bod za 7:4 i veliku pobedu.

NAĐ JE SAMO PRIVREMENO REŠENJE: Dva kandidata za novog trenera Partizana!

Nakon što su zauzeli prvo mesto pred zimsku pauzu pobedom u Večitom derbiju, za fudbalere Partizana je sve krenulo...