BAHAR POSLE PORAZA U MANČESTERU: Kada su izjednačili, bilo je teško održati tempo

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su od Mančester Sitija na startu Lige šampiona.

Crveno-beli su vodili golom Bukarija nakon prvih 45. minuta. Bili su tokom svih 90 minuta u podređenom položaju.

Nakon susreta oglasio se Zvezdin strateg Barak Bahar:

Nikada nije lepo kada se izgubi. A, igrali smo protiv moćnog tima, najboljeg u Evropi. Dali smo lep gol, poveli, ali kada su oni izjednačili bilo je teško da održimo tempo sa njima, nije bilo lako, jer mi ovim tempom ne igramo u domaćoj ligi, rekao je on.

Zvezda u drugom kolu 4.10 dočekuje Jang Bojs.

NESTVARNA SERIJA BAJERA TRAJE: Bili na rubu poraza, Andrih iščupao bod u derbiju!(VIDEO)

Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena i dalje su na putu da završe Bundesligu bez poraza. Večeras na svom terenu odigrali 2:2...