LIGA ŠAMPIONA: Švajcarci poraženi dolaze u Beograd! (VIDEO)

Fudbaleri Lajpciga pobedili su Jang Bojs na gostovanju 3:1 u prvom kolu G grupe Lige šampiona.

Nemački tim je nastavio sa dobrim napadačkim ritmom i iz Bundeslige. Bikovi su rano poveli. Već u 3. minutu Simakan pogađa za 1:0 nakon ubacivanja Rauma iz kornera.

Švajcarski tim uspeo je da izjednači. U 33. minutu poravnao je Elija. Taj deo susreta završen je nerešeno.

Igrači Lajpciga su u 53. minutu tražili penal. Stgili su ipak do novog vođstva u 74. minutu. Ksaver Šlager postigao je veoma lep gol za 2:1.

Šeško se u nadoknadi upisao za 3:1.

Od 21 čas u ovoj grupi igraju Crvena zvezda i Mančester Siti. U drugom kolu Švajcarski tim 4. oktobra gostuje u Beogradu. Lajpcig će dočekati Građane.

Zvezdini kadeti dominantni protiv Partizana!

U velikom derbiju 25. kola Kadetske lige Srbije, fudbaleri Crvene zvezde savladali su Partizan rezultatom 4:0. Poveo je domaćin golom...