Obradović nakon pobede govorio o oscilacijama i Avramoviću

Košarkaši Partizana plasirali su se u finale Superkupa ABA lige, pošto su bili bolji od Igokee.

Međutim, ono što brine trenera Željka Obradovića jeste ubedljivo izgubljena poslednja deonica.

Zadovoljan sam prvim poluvremenom, igrali smo tečno. Treća četvrtina u egalu, a o poslednjoj ne bih trošio reči. O tome ćemo da pričamo na sastanku i treningu, nezadovoljan je bio trener Partizana.

Nakon odličnih partija na Svetskom prvenstvu, Aleksa Avramović je, možda i neočekivano, već zaigrao za crno-bele.

Aleksa ima lakšu povredu. Trebao mu je trening, odradio je teretanu. Pre utakmice sa Igokeom je odradio trening sa ekipom. Osetio se bolje i rekao je da može da pomogne timu. Odigrao je devet minuta izuzetno koreketno, odigrao je dobru utakmicu, ocenio je Obradović.

U finalu će se srpski tim sastati sa pobednikom podgoričkog duela između Studentskog centra i Budućnosti.

Još jedan poraz Partizana: TSC bolji od crno-belih

U okviru 32.kola Superlige fudbaleri Partizana su na svom terenu izgubili od TSC-a rezultatom 1:2. Poluvreme u Humskoj završeno je...