Gvardiola otkrio šta je rekao igračima na poluvremenu

Fudbaleri Mančester sitija su uspeli da slave protiv Crvene zvezde rezultatom 3:1, ali na poluvremenu ovog meča vodio je srpski tim rezultatom 0:1, a strelac je bio Bukari. Ipak aktuelni šampion Evrope je uspeo da preokrene i opravda ulogu velikog favorita.

Nakon meča trener Sitija, Pep Gvardiola je izneo utiske.

-Igrali smo zaista dobro ali nismo bili u stanju da postignemo gol. Bili smo konstantni u našoj igri sve vreme i na kraju smo pobedili.

Na pitanje novinara kako komentariše 22 udarca na gol Zvezde u prvom poluvremenu a nijedan dat gol, Gvardiola je rekao:

-Imati toliko udaraca može samo da znači da ste igrali dobro. To što smo nismo dali gol je odgovornost napadača. Da smo dali dva gola u ranoj fazi meča sve bi bilo potpuno drugačije”.

Otkrio je Pep i šta je rekao igračima na poluvremenu utakmice sa Zvezdom.

-Rekao sam im ovo: “momci, ne možemo da kažemo da igramo loše. Zaboravite na rezultat, možemo da preokrenemo, hajde, idemo ka tome, morate biti samo malo mirniji.

POSLE KRUNISANJA ZA ŠAMPIONE: Crveni Torina ih pokrenuo, Inter siguran na Meaci! (VIDEO)

Fudbaleri Intera savladali su Torino sa 2:0 u 34. kolu Serije A. I to pred svojim navijačima, u prvom...