LIGA KONFERENCIJA: Lil rutinski sa Slovencima (VIDEO)

U prvom meču ovogodišnje Lige konferencija Lil je sa 2:0 pobedio Olimpiju iz Ljubljane. Čitav meč su stvarali šanse i postigli pogotke pri krajevima poluvremena.

Francuski tim je bio značajno dominantniji. Osim poseda lopte, za poluvreme šutnuli su osam puta bez ijednog udarca Ljubljančana.

Tek u 43. minutu postigli su gol za vođstvo od 1:0. Džonatan David realizovao je jedanaesterac.

To je bio i rezultat prvog poluvremena. I u drugom je francuski tim kontrolisao posed i broj šuteva bez postignutog drugog gola po isteku 80 minuta igre.

Do kraja susreta je Lil overio pobedu. U nadoknadi je pogodio Jazidži za konačan rezultat.

U ovoj grupi od 21 čas Slovan iz Bratislave dočekuje Klaksvik sa Farskih Ostrva.

Srpski trener otkrio: Košarkaška reprezentacija kompletna u Parizu!

Sinoć je Nikola Kalinić obelodanio da se povlaći iz reprezentacije Srbije, ali istog dana smo dobili i naznaku da...