LŠ: Goleada u Minhenu, Inter i Napoli srećno do bodova, Arsenal se vratio u velikom stilu (VIDEO)

U derbiju večeri, fudbaleri Bajerna su savladali Mančester junajted 4:3 u Minhenu.

Poveli su Bavarci preko Sane u 28. minutu, da bi Gnabri samo 4 minuta kasnije duplirao prednost.

U drugom poluvremenu Hojlund je dao nadu gostima, ali je ubrzo Kejn sa bele tačke postavio 3:1.

Kazemiro je u 88. minutu uveo meč u neizvesnu završnicu za 3:2, ali u nadokndi Tel ipak rešava meč u korist nemačkog tima.

Gol Kazemira za 4:3 je došao prekasno u petom minutu nadoknade za nešto više u ovom meču.

Arsenal se vratio u Ligu šampiona posle 6 godina i deklasirao je PSV 4:0 u Londonu.

Već na poluvremenu su imali 3 gola viška, a strelci su bili Saka, Trosar i Gabrijel Žezus. U drugom poluvremenu stralc je bio i Odergard.

Salcburg je slavio u Lisabonu protiv Benfike 0:2, a domaćin je od 10. minuta bio sa igračem manje.

Inter se iščupao u San Sebastijanu i odigrali su 1:1 protiv Real Sosijedada, pošto je Lautaro Martinez u finišu postigao gol za remi.

Napoli se takođe provukao u Bragi, ali su slavili 1:2. U finišu autogolom su došli do velika 3 boda.

Sevilja i Lans su u Andaluziji odigrali 1:1.

Bivši fudbaler Zvezde het-trikom vodi tim ka tituli (VIDEO)

Veoma uzbudljiva šampionska trka vodi se u fudbalskom prvenstvu Crne Gore, gde je Dečić nedavno došao do prednosti, koju...