LŠ: Triler u Istanbulu, Belingem u nadoknadi srušio debitanta (VIDEO)

U prva dva meča Lige šampiona, koji su na programu u sredu, igrane su utakmice u Istanbulu i Madridu.

Sjajan i uzbudljiv meč je viđen između Galatasaraja i Kopenhagena koji je završen rezultatom 2:2.

Imali su gosti 0:2 posle 80 minuta. Strelci su bili Elijanusi u 35. minutu i Gonkalveš u 58. minutu.

Ključni trenutak desio se u 83. minutu kada igrač gostiju Jelert u 73. minutu dobija drugi žuti karton. U 86. minutu prvo je Saša Boj smanjio rezultat na 1:2, a onda je dva minuta kasnije Tete poravnao rezultat za ogromno slavlje na stadionu.

U Madridu viđen je takođe uzbudljiv meč, pošto je real Madrid savladao Union Berlin 1:0.

Jedini gol postigao je Džud belingem u 95. minutu, pošto je posle odbitka se najbolje snašao u petercu prvu pobedu u novoj sezoni Lige šampiona za Madriđane.