ATP Čengdu: Kecmanović u drugom kolu

Srpski teniser Miomir Kecmanović se plasirao u drugo kolo turnira u kineskom Čengduu. On je savladao Bendžamina Loka iz Zimbabvea 6:2, 6:3.

Kecmanović je sasvim dobro odradio meč. U prvom setu je uzeo dva brejka, protivniku dozvolio samo dve brejk šanse. U drugom je odmah poveo 3:0 i delovalo je da je na putu da brzozavrši meč.

Međutim, Lok je konačno uspeo da iskoristi brejk loptu, osmu po redu i prvo smanji na 3:2, potom i da izjednači. Ipak, to je bilo sve od tenisera iz Zimbabvea, pošto je Kecmanović uzeo naredna tri gema i završio meč za sat i 29 minuta.

Posle mesec i po dana i tri vezana poraza Kecmanović je konačno uspeo da prođe prvu prepreku na nekom turniru.

Nađ o izjavi nakon meča sa Vojvodinom: ” Napravio sam lapsus”

Fudbaleri Partizana u okviru Superlgie Srbije gosutuju u Kruševcu ekipi Napretka. Pre same najave utakmice, trener Partizana Albert Nađ...