Liverpul dobio nakon preokreta, Matić asistent za Ren (VIDEO)

U okviru prvog kola grupne faze Lige Evrope nije bilo mnogo iznenađenja.

Liverpul je uspeo da preokrene rezultat u drugom poluvremenu i slavi trijumf rezultatom 3:1 (0:1). U 14. minutu Lask je poveo golom Flekera i dugo je domaći tim čuvao prednost nad engleskim velikanom.

U drugom piluvremenu je došlo do preokreta, najpre je Darvin Nunjes posle faula Ziereisa iz penala poravnao rezultat, da bi sedam minuta kasnije Luis Dijaš doneo preokret.

Tačku na ovaj meč stavio je Mohamed Salah u 88. minutu malom majstorijom.

Pobede sz upisali Bajer Leverkuzen nad Hakenom 4:0, odnosno, Ren nad Makabi Haifom 3:0.

Francuski tim je poveo već u prvom minutu kada je asistenciju upisao Nemanja Matić za Blasa. Sve nakon toga bilo je mnogo lakše za Ren.

Na 2:0 je povisio Trufert u 31. minutu, a konačan rezultat postavio Jildirim u 55.

JEDNO IME MANJE: Ragnik odbio Bajern, ostaje veran reprezentaciji!

Fudbaleri Bajerna u prvom duelu polufinala Lige šampiona remizirali su 2:2 sa Real Madridom. U Nemačkoj su izgubili titulu i...