SVETLO NA KRAJU TUNELA: Junajted slavio uz volej Bruna Fernandeša, Evans sjajan na povratničkom debiju (VIDEO)

Nakon samo jedne pobede i pet poraza na satrtu nove sezone u svim takmičenjima, Mančester Junajted je najavio izlazak iz krize pobedom na gostovanju Barnliju minimalnim rezultatom 1-0.

Rezultatske nevolje pratilo je i izbacivanje iz tima Džejdona Sanča zbog nediscipline, kao i skandal u vezi sa Entonijem.

Odlučujući gol postigao je Bruno Fernandeš volejom, u pretposlednjoj sekundi regularnog dela prvog poluvremena. Portugalac se odlično namestio na šut nakon upotrebljive duge lopte Džonija Evansa, koji se vratio u klub nakon osam godina i upisao povratnički debi.

Prethodno je iskusni defanzivac i sam zatresao mrežu u 25. minutu, ali je proverom utvrđena ofsajd pozicija u kojoj se našao njegov saigrač.

Barnli je poslednji na tabeli sa smo jednim osvojenim bodom, dok je Junajted sakupio 9 i zauzima 8. poziciju na tabeli Premijer lige.

NIJE SAMO POBEDA: Dortmud protiv PSŽ-a obezbedio LŠ i naredne sezone!

Fudbaleri Borusije Dortmund stekli su prednost pred drugi meč polufinala Lige šampiona protiv Pariz Sen Žermena. Golom Niklasa Filkruga slavili...