Jang Bojs ubedljiv: Švajcarci ozbiljno zapretili Zvezdi (VIDEO)

Crvena zvezda poražena je na startu Lige šampiona od Mančester Sitija sa 3-1, a istim rezultatom je izgubio i švajcarski Jang Bojs od Lajpciga. U narednom kolu upravo će koplja ukrstiti srpski i švajcarski predstavnik.

Da li za brigu srpskog šampiona ili ne, Jang Bojs je danas ubedljivo trijumfovao protiv Lugana u švajcarskom prvenstvu, pobedom od 4-1.

Zanimljivo je da su sve pogotke za Jang Bojs postigli igrači koji nisu bili u startnoj postavi u porazu na početku Lige šampiona.

Žan-Pjer Ensame bio je dvostruki strelac u 19. i 37. minutu utakmice, a u međuvremenu je mrežu gostiju tresao i Žoao Monteiro u 32. minutu.

Fabijan Lustenberg je na 4-0 povisio u 57. minutu, dok je za Lugano tek utešan pogodak postigao Janis Ciminjani u 80. minutu.

ATP MADRID: Još jedna predaja, Kanađanin u finalu

Na mastersu u Madridu došlo je do još jedne predaje meča. Janik Siner nije ni izašao na četvrtfinalni meč zbog...