SERIJA A: Bomba Di Marka, Inter i dalje besprekoran! (VIDEO)

Fudbaleri Intera, ostvarili su i petu pobedu od početka Serije A. Minimalnim rezultatom 1:0 slavili su na gostovanju Empoliju.

Tim iz Milana je od početka kontrolisao utakmicu. Za 35 minuta su šutirali deset puta i imali posed.

Baš u tom trenutku Markus Tiram postiže gol koji je poništen zbog ofsajda.

Bez pogodaka se otišlo na odmor. Šest minuta po ulasku u drugi deo meča Inter je poveo.

Federiko Di Marko pogađa za 1:0 u 51. minutu. Pokupio je otpadak i savladao Berišu efektnim udarcem.

Taj gol je, ispostaviće se bio pobedonosni. Inter ima sve trijumfe do sada i sa 15 bodova je prvi. Milan je iza sa 12 i Leće koje ima 11, a Juventus deset bodova.

Empoli je ubedljivo poslednji sa svih pet poraza i bez datog gola.

PRED PLASMANOM NA F4: Više od 1500 navijača Makabija stiže u Pionir?

Košarkaši Makabija i Panatinaikosa večeras igraju četvrtu utakmicu plej-ofa Evrolige. Izraelski tim je bliži plasmanu na završni turnir pošto vode...