Juve prekinuo niz nepobedivosti Lećea (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa savladali su Leće sa 1-0 na svom Alijanc stadionu, u okviru 6. kola Serije A, na taj način nanevši prvi poraz ove sezone gostujućoj ekipi.

Odlučujući pogodak postigao je poljski napadač Arkadijuš Milik u 57. minutu. Njemu nije bilo teško da ubaci loptu u mrežu posle akcije u kojoj mu je glavom asistirao Rabio.

Srpski reprezentativci Dušan Vlahović i Filip Kostić utakmicu su počeli sa klupe. Kostić je na teren kročio u 72. minutu kada je zamenio Kambijasa, dok je Vlahović šest minuta kasnije ušao u igru umesto strelca pobedonosnog gola.

Bivši napadač Zvezde i crnogorski reprezentativac Nikola Krstović, koji je hit prvenstva, nije uspeo da zatrese mrežu na drugoj uzastopnoj utakmici. Na terenu je bio sve vreme, a na kraju je zaradio žuti karton zbog oštrog faula.

U narednom kolu Stara Dama gostuje Atalanti prvog oktobra, dok Leće dočekuje branioca trofeja Napoli.

Srbija na korak od novog predstavnika u ABA ligi posle “čuda”! (VIDEO)

Košarkaši Vojvodine plasirali su se u finale ABA 2 lige pošto su uspeli da nadoknade zaostatak od čak 18...