Asvel silan pred dolazak Zvezdi

U 3. kolu francuske ProA lige, Asvel je ubedljivo kao gost slavio protiv La Portel-a 101:66.

Silovito su krenuli izabranici trenera Parkera i već posle 20 minuta je bilo plus 22.

Posle treće četvrtine su na svom kontu imali upisanih 87 poenai bili su napadački vrlo raspoloženi.

Najefikasniji je bio Frenk Džekson sa 20 poena, dok je Luvavu upisao 16. Bivši košarkaš Partizana Žo Lovernj je upisao 8 poena i dodao 7 skokova.

Asvel 5. oktobra gostuje Crvenoj zvezdi od 19 časova na otvaranju Evrolige. Takođe, za vikend ih očekuje derbi prvenstva protiv vladajućeg šampiona Monaka.

Glazer iskren: Priča se samo o slavlju, cilj je dupla kruna

Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su novu titulu prvaka Srbije. Odlične partije je imao i golman crveno-belih Omri Glazer. - Neverovatno......