SERIJA A: Milan posle preokreta do pobede na Sardiniji, Atalanta i Empoli do pobeda (VIDEO)

Odigrana su tri prva meča u Seriji A koji su na programu u sredu.

Najzanimljiviji meč je viđen na Sardiniji gde je Milan posle preokreta došao do pobede nad Kaljarijem 1:3.

Poveli su domaći u 29. minutu preko Luvomba posle prodora po desnoj strani.

Ipak, Milan je već do kraja prvog poluvremena uspeo da okrene rezultat.

Prvo je novajlija Okafor došao do prvog gola u dresu Milana pošto je Radunović loše odbio loptu u 40. minutu.

U 45. minutu posle kornera Milan dolazi do vođstva, a strelac je defanzivac Tomori.

U drugom poluvremenu viđen je miran meč, a gol koji je potvrdio pobedu Milana postigao je još jedan novajlija, Englez Ruben Loftus-Čik. On je sjajnim udarcem sa 25 metara savladao Radunovića.

Milan sad ima 15 bodova, kao i Inter, ali ima utakmicu više. Kaljari ima svega dva sovojena boda posle 6 kola.

U Veroni, Atalanta je došla do pobede nad istoimenim klubom 0:1.

Strelac jedinog gola bio je Kopmejners u uvodnim minutima meča, ali je to bilo dovoljno za pobedu.

Ekipa iz Bergama sad ima 12 bodova, dok je Verona ostala na 7.

U Empoliju, domaći tim je došao do prvog gola i pobede ove sezone, pošto je savladao Salernitanu 1:0.

Strelac važnog gola za Toskance je bio Baldanci u 34. minutu.

Empoli sad ima 3 boda, koliko ima i Salernitana.

Više nema dileme kada je reč o nastavku karijere Davida De Hee!

Španski golman David De Hea napustio je Mančester Junajted na kraju prošle sezone, pošto klub više nije računao na...