ABA: Mega na šut od senzacije u Ljubljani!

Košarkaši Cedevite Olimpije uspeli su da slave na svom parketu protiv Mege 89:87.

Nije se činilo da će se ući u neizvesnu završnicu posle 30 minuta igre i posle vođstva domaćih 15 poena razlike.

Ipak, u poslednjih 10 minuta Mega je zaigrala sjajno na krilima Topića koji je postigao 25 poena na ovom meču.

Došli su do izjednačenja na 30 sekundi pre kraja, ali je Kobs uspeo da pogodi dva poena u sledećem napadu. Šut za pobedu Mege je promašio Miljenović i pobeda je ostala u Ljubljani.

Kobs sa 19 i Blažič sa 14 su predvodili pobednike, dok je Topića pratio Miljenović sa 18 i Đurišić sa 14 u ekipi Mege.

Meloun razočaran: Neprihvatljivo drugo poluvreme

Trener Denver Nagetsa Majk Meloun bio je razočaran igrom svog tima u drugom poluvremenu meča sa Minesotom. - Trenirali smo...