Mladost šokirala TSC pred gostovanje Olimpijakosu (VIDEO)

Fudbaleri Mladosti i TSC-a remizirali su u Lučanima, pošto je duel 10. kola Superlige Srbije završen rezultatom 1-1.

Ovakvim ishodom svakako domaćin može biti zadovoljniji, uprkos tome što je uputio više šuteva ka golu. Ne samo zbog toga što je uzeo bod aktuelnom vicešampionu i učesniku Lige Evrope, već i zato što je pogodak za izjednačenje postigao u prvom minutu zaustavnog vremena!

Za izjednačenje su zaslužni bili najiskusniji. Bod je doneo Janko Tumbasević golom glavom nakon centaršuta iz kornera koji je uputio Milan Joksimović.

Prethodno je prednost timu sa severa zemlje doneo Miloš Pantović, koji je u 28. minutu pogodio glavom posle kvalitetnog centaršuta Saše Jovanovića sa desne strane.

TSC u četvrtak očekuje gostovanje Olimpijakosu u 2. kolu Lige Evrope, a potom u 11. kolu domaće lige dočekuje Spartak iz Subotice u duelu timova sa severa. Mladost sa druge strane gostuje Partizanu.