PL: Totenhem bolji od Liverpula u derbiju kola, Matip odlučio autogolom u poslednjim momentima! (VIDEO)

Fudableri Totenhema slavili su u Londonu protiv Liverpula sa 2-1, u utakmici 7. kola Premijer lige.

Pobedu im je značajno olakšao crveni karton Kurtisa Džonsa u 26. minutu, pa je domaćin veći deo utakmice imao igrača više na terenu. Ipak, na kraju ovaj fudbaler nije bio najveći tragičar.

Pevci su poveli pogotkom Hjeun Min-Sona u 36. minutu, koji tako nastavlja da teroriše najveće rivale, nakon dva gola u derbiju severnog Londona protiv Arsenala, u prethodnom kolu.

Rezultat je u samoj završnici prvog dela, odnosno 4. minutu zaustavnog vremena, poravnao Kodi Gakpo.

Tragičar utakmice bio je Žoel Matip koji je sve rešio autogolom u šestom minutu zaustavnog vremena.

U narednom kolu Liverpul gostuje Brajtonu, a Totenhem Lutonu.

Zvezda podseća navijače: Besplatan ulaz za Megu

Košarkaši Crvene Zvezde igraju sa Megom 3. maja, u petak u hali "Aleksandar Nikolić", u okviru prvog meča polufinalne serije...