PREMIJER LIGA: Votkins se nameće velikim klubovima, Vila razbila Brajton! (VIDEO)

Fudbaleri Aston Vile pobedili su Brajton sa 6:1 u 7. kolu Premijer lige. Praktično su meč rešili za pola sata u duelu trećeg i četvrtog na tabeli. U oba poluvremena postigli su po tri gola.

Brajton je na početku imao posed na gostujućem terenu. Međutim, ekipa iz Birmingema prva dolazi do prednosti.

U 14. minutu pogodio je za golove raspoložen Oli Votkins na dodavanje Matija Keša. On je u 21. minutu duplirao vođstvo Vile.

Do 27. minuta bilo je 3:0 za domaćine. Ovog puta je Pervis Estupinjan dao autogol u 26. minutu.

U nastavku Ansu Fati smanjuje na 3:1 tokom 50-og minuta. Tim unai Emerija vratio je tri gola viška posle het trika Votkinsa u 65. minutu.

Na novi gol, peti u mreži Brajtona čekalo se do 85. minuta. Votkins je stao sa golovima pa je uposlio Džejkoba Remzija. U nadoknadi su igrači Aston Vile postigli i šesti gol. Strelac je bio Daglas Luiz.

Oni su sada treći iza Sitija i Liverpula a Brajton četvrti. Obe ekipe naredne nedelje očekuju i obaveze u evro kupovima.

Legenda Partizana jasna: Duljaj treba da ostane

Da li će Igor Duljaj ostati trener fudbalera Partizana, biće poznato nakon vanredne sednice Upravnog odbora kluba iz Humske. Partizan...