SERIJA A: Bolonja se penje na tabeli, Orsolini sam pobedio Empoli (VIDEO)

Fudbaleri Bolonje trijumfovali su sa 3:0 protiv Empolija u 7. kolu Serije A. Uspeli su tako da uhvate priključak za ekipama koje su u vrhu tabele i pretenduju na Evropu.

Od početka meča je Bolonja uzela loptu u svoj posed. Šutnuli su više puta i iskoristili inicijativu.

Domaćini vode od 21. minuta pogodkom rikarda Orsolinija.

Do poluvremena je Kaputu zbog ofsajda u 37. minutu poništen gol za izjednačenje. Bolonja je imala više udaraca ukupno a 4:3 je bilo po onim u okvir gola za domaćine.

Orsolini postiže drugi gol za tim iz Bolonje u 66. minutu za 2:0.

Ekipa Tijaga Mote je u nadoknadi postigla treći gol. Tačku na odličnu partiju stavio je Orsolini sa het trikom.

Bolonja sa drugom pobedom u šampionatu izbija na osmo mesto sa 10 bodova, četiri manje od trećeplasiranog Napolija. Empoli je u zoni ispadanja.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...