Tadić upisao prvenac i asistenciju u petardi Fenera (VIDEO)

Fudbaleri Fenerbahčea upisali su i sedmu pobedu u isto toliko utakmica u prvenstvu Turske, pobedom od 5-0 na svom terenu nad Rizesporom.

Srpski reprezentativac Dušan Tadić upisao je prvi pogodak u dresu Fenera, a učinku je pridodao i asistenciju.

Zapravo je njegovom asistencijom počeo niz već u trećem minutu utakmice, kada je proigrao Šimanskog koji je bio na petercu i nije mu bilo teško da postigne gol.

To je bio jedini pogodak u prvom poluvremenu, ali je drugo donelo pravu goleadu. U njoj je učestvovao i Tadić, koji je upisao prvi pogodak u turskoj Superligi od letošnjeg dolaska iz Ajaksa.

To je učinio u 75. minutu, kada je povisio na 4-0. On se odlično kretao u napadu i našao na pravom mestu da kruniše akciju svog tima u kontri.

U međuvremenu su golove postizali i Irfan Kaveči u 47. i Edin Džeko u 63. minutu, a konačan rezultat postavio je Džošua King u trećem minutu zaustavnog vremena.

Srbija na korak od novog predstavnika u ABA ligi posle “čuda”! (VIDEO)

Košarkaši Vojvodine plasirali su se u finale ABA 2 lige pošto su uspeli da nadoknade zaostatak od čak 18...