Ništa od finala: Međedović poražen nakon tri taj-brejka

Srpski teniser Hamad Međedović nije uspeo da izbori plasman u finale ATP turnira u Astani. On je poražen od Amerikanca Sebastijana Korde sa 6:7, 7:6, 7:6.

Tako nažalost Međedović nije uspeo da upiše još jednu pobedu u meču koji je trajao skorio tri sata.

Prvi set je na kraju rešen u taj-brejku koji je srpski teniser dobio sa 10:8.

U drugom setu smo gledali gotovo preslikanu sliku kao iz prvo seta, s tim što je Međedović spasio dve brejk lopta u trećem gemu, i to je to što se tiče brejk šansi u ovom setu. Rešen je u taj-brejku u kojem je Korda bio dominantan i dobio ga sa 7:2.

Treći set nam nije doneo čak nijednu brejk šansu, tako da smo brzo stigli do tih 6:6 i novog taj-brejka. Nažalost po Međedovića, i taj 13 gem u setu je otišao u korist Sebastijana Korde i to rezultatom 7:3.

Bolonja kiksnula u borbi za Ligu šampiona, Salemakers neverovatnim golom spasao bod (VIDEO)

Fudbaleri Bolonje remizirali su na svom terenu protiv Udinezea, pošto je utakmica završena rezultatom 1-1. Tako je ovogodišnja senzacija...