SERIJA A: Fiorentina se priključila u vrhu, Sasuolo ne zna sa slabijima (VIDEO)

Odigrana su tri poslednja meča 7. kola Serije A.

Fiorentina je kao domaćin savladala Kaljari 3:0.

Dva gola su pala u prvih 20. minuta. Prvo je Niko Gonzales već u 3 minutu posle gužve u kaznenom prostoru savladao Radunovića.

Bolji su bili domaćini i u 20. minutu su duplirali vođstvo posle autogola Dosene.

treći gol je pao duboko u nadoknadi vremena, a strelac je bio Nzola kojem je ovo prvi gol za novi klub posle dolaska iz Specije.

Fiorentina sada ima 14 bodova i dele 3. mesto sa Napolijem i Juventusom. Upravo sa Napolitancima igraju sledeće kolo. Kaljari ima 2 boda i nalazi se na začelju tabele.

Monca je slavila protiv Sasuola 0:1, pošto su domaći u dve vezane utakmice savladali Juventus i Inter.

Strelac jedinog gola bio je Kolombo u 66. minutu. Obe ekipe sada imaju po 9 bodova.

Torino i Verona su odigrali nezanimljiv meč bez golova – 0:0.