LŠ: Pobede gostiju, veliki preokret Brage u zaustavnom vremenu (VIDEO)

U terminu od 18.45 u Ligi šampiona su danas odigrane dve utakmice 2. kola grupne faze, a slavili su gostujući timovi.

Real Sosijedad je sa 2-0 bio bolji u Salzburgu od istoimene ekipe, u okviru grupe D.

Oba gola postignuta su u ranoj fazi utakmice. Prvo je Mikel Ojarzabal u sedmom minutu doneo prednost, kada je asistent bio Braj Mendez.

Dvadeset minuta kasnije Mendez se i sam upisao u strelce i tako postavio konačan rezultat.

Sosijedad u 3. kolu gostuje Benfici, a Salzburg Interu na Đuzepe Meaci.

Braga je sa 3-2 savladala Union u Berlinu posle velikog preokreta, u duelu autsajdera grupe C.

U roku od samo sedam minuta Šeraldo Beker je golovima u 30. i 37. minutu doneo prednost od 2-0.

Međutim, tek četiri minuta posle drugog gola domaćina, Siku Niakate je prepolovio zaostatak portugalske ekipe.

Bruma je u 51. minutu potpuno poravnao rezultat, a potom je u poslednjim momentima utakmice na njegovu asistenciju iskusni Andre Kastro potpuno okrenuo ovaj duel i doneo pobedu.

Na ovom meču se sa dve asistencije u gostujućoj ekipi istakao i Rikardo Orta.

Union u 3. kolu dočekuje šampiona Italije Napoli, dok će Braga dočekati madridski Real.

SVE BROJNIJI: Još jedna olimpijska viza za Srbiju!

Srpski tim na OI u Parizu od sada je bogatiji za još jednog člana. Našu zemlju će predstavljati i veslač...