REAKCIJA POSLE ZVEZDE: Igokea se trijumfalno vraća iz Hrvatske

Košarkaši Igokee ostvarili su prvu pobedu u novoj sezoni ABA lige. Oni su u gostima večeras trijumfovali protiv Splita 95:90.

Domaćini su bili bolji u prvom poluvremenu. Nakon minimalno izgubljene prve četvrtine, furiozno su reagovali u drugoj.

Dobili su je sa 31:21 za +8 nakon 20 minuta. Ekipa Vladimira Jovanovića se vratila u trećoj deonici. U poslednju se ušlo sa egal rezultatom.

Do kraja meča je Igokea uspela da stigne do prvog ovosezonskog trijumfa. Prelomili su serijom 6:0 u finišu.

Najbolji kod pobednika bio je Stefan Mudi sa 19 poena. Pratio ga je sa 14 koševa Edin Atić. U timu Splita, Stivenson je imao 19 poena Kalajžić i Fundenbruk su imali po 12.

Igokea u narednom kolu čeka Studentski centar. Split gostuje Cedevita Olimpiji

Duljaj: Nisu to sitne greške, to su velike greške

U okviru 32. kola Superlige Srbije fudbaleri Partizana su na svom terenu izgubili od TSC-a rezultatom 2:1. Nakon poraza svoje...