SUPERLIGA: Traktoristi poveli, na kraju podela bodova

Fudbaeri IMT-a i Radnika iz Surdulice remizirali su 1:1 na otvaranju 11. kola Superlige Srbije.

Ekipa iz Beograda bila je dominantnija u prvih pola sata. Držali su loptu i šutirali više.

Iz jednog od tih pokušaja, poveli su u 24. minutu preko Glišića. Do poluvremena je Radnik uspeo da popravi procenat poseda.

Nisu uspeli da stignu do izjednačujućeg gola, pa IMT vodi nakon prvih 45. minuta.

U drugom nije bilo uzbuđenja sve do finiša. Baić je doneo izjednačenje Radniku. Do kraja nijedna ekipa nije uspela da postigne gol za pobedu.

IMT je na ivici plasmana u plej-of, dok Radnik je trenutno na 12. mestu u zavisnosti od rezultata Napretka i Radničkog iz Niša.