Natho pokrenuo Partizan za novu pobedu u trci za titulu! (VIDEO)

Fudbaleri Partizana nastavili su sa pobeda u srpskoj Superligi pošto su na svom terenu savladali Mladost iz Lučana 2:0 (0:0).

Prvo poluvreme je bilo poprilično nezanimljivo.

Partizan je najbolju šansu imao u 5. minutu kada je Saldanja pogodio stativu i to je bila praktično jedina prilika u prvih 45 minuta za domaće. Mladost je imala jednu šansu da zatrese mrežu ali je šut Jovanovića otišao pored gola.

Partizan je u drugom poluvremenu krenuo angažovanije i stigli su do penala posle 12 minuta igre. Kao i obično, precizan sa bele tačke je bio Bibras Natho i doveo je crno-bele u vođstvo 1:0.

Posle gola bilo je sve lakše za domaćine, pa je u posle 10 minuta pao još jedan gol, a strelac je bio Zahid.

Do kraja meča nije bilo uzbuđenja i u laganom ritmu je priveden kraju.

Partizan ostaje prvi na tabeli i ima 25 bodova iz 9 odigranih utakmica. Mladost ostaje na 15 osvojenih bodova na 6. mestu.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...