SERIJA A: Inter ponovo kiksnuo na domaćem terenu! (VIDEO)

Fudbaleri Intera izgubili su nova dva boda kao domaćini, pošto su na svom terenu igrali sa Bolonjom 2:2.

Poveli su izabranici Simonea Inzagija vrlo brzo 2:0.

Preko Aćerbija su stigli do vođstva u 11. minutu, a onda u 13. minutu sjajnim golom Lautaro Martinez je duplirao prednost.

Bolonja se nije predavala i do poluvremena je Orsolini smanjio prednost sa penala, a početkom drugog dela je Zirze poravnao rezultat. Na kraju se ispostavilo da je to i konačan rezultat ovog meča.

Inter sad ima 19 bodova na vrhu, ali Milan ima bod manje i utakmicu manje. Bolonja ima 11 bodova i ovo im je peti remi u osam odigranih utakmica.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...