Gajić dva puta majstorijama dovodio CSKA do prednosti, ali nije bio dvoljan za pobedu u gradskom derbiju (VIDEO)

Fudbaleri moskovskih velikana Spartaka i CSKA odigrali su pravi derbi koji je završen rezultatom 2-2 na Spartakovom stadionu.

Uzalud je srpski bek Milan Gajić dva puta donosio prednost svojoj ekipi. Do kraja nisu došli do pobede, falilo je golova ofanzivnijeg dela tima.

On je prvo preciznim šutem doneo prednost od 1-0 u 31. minutu, da bi Kvinsi Promes izjednačio u 40. minutu na 1-1, što je bio i rezultat prvog poluvremena.

Novo vođstvo gostima još lepšim pogotkom Gajić je doneo u 60. minutu, šutem slabijom levom nogom.

Međutim, sve je pokvario Hesus Media, koji je doneo izjednačenje pogotkom glavom u 6. minutu zaustavnog vremena utakmice.

KRAJ EVRO PRIČE: Jug duplom pobedom eliminisao Zvezdu

Vaterpolisti Crvene zvezde eliminisani su u četvrtfinalu Evrokupa. I u drugom meču, bolji je bio dubrovački Jug sa 14:10...