TSC posle uspeha u Evropi nastavio sa lošim izdanjima u Superligi (VIDEO)

Fudbaleri TSC-a minulog četvrtka osvojili su istorijski prvi bod u evropskim takmičenjima, pošto su remizirali sa Olimpijakosom, ali su tri dana kasnije nastavili sa lošim rezultatima na domaćem frontu.

Oni su danas na svom stadionu poraženi sa 2-0 u derbiju severa od subotičkog Spartaka sa 2-0.

Prednost je doneo iskusni Vojo Ubiparip u 52. minutu, kada je pogodio glavom nakon centaršuta Milića sa levog boka.

Potom se strelac prvog gola našao u ulozi asistenta u 66. minutu, kada je Andrej Todoroski lucidno lobovao golmana Ilića i duplirao prednost, koja je ostala zapisana na semaforu i na kraju utakmice.

TSC je tako propustio priliku da zauzme drugo mesto na tabeli, pošto sada sa 20 bodova zaostaje na 3. poziciji za Crvenom zvezdom jedan bod. Subotičani su na 7. mestu tabele sa 15 osvojenih bodova.

SENZACIJA: Brozović se vraća u evropski fudbal i to u velikana koji se želi vratiti na stare staze slave?!

Marcelo Brozović bi nakon samo jedne sezone u Saudijskoj Arabiji mogao vratiti na Stari kontinent i to u klub...