ABA LIGA: Ne posustaju, nova pobeda Studenata!

Košarkaši Studentskog centra ostvarili su i drugu pobedu na startu ABA lige. Nakon gostovanja Splitu, trijumfovali su i protiv drugog hrvatskog predstavnika Zadra 88:75 na svom terenu. Imali su dvocifreni minus a potom držali dvocifreni plus i uverljivo slavili.

Gosti iz Zadra su mnogo bolje otvorili susret. Već sredinom prve četvrtine su imali dvocifren višak.

Studenti su se oporavili i na startu druge prešli u vođstvo.

Luka Božić je dvojkom zatvorio prvo poluvreme. Studenti su vodili +2 (41:39). Vučejlić ih je predvodio sa 9 koševa. Pomenuti Božić je nakon 20 minuta briljirao sa 14 poena.

U drugom delu Studenti su imali dvocifreni plus. Zadrani su to uspeli da spuste i dovedu utakmicu u neizvesnost na osam minuta do kraja meča. Domaćini su ponovo napravili mini seriju i odlepili se na +15.

Vučejlić je imao 13 poena kod pobednika uz 11 Bogavca, Baćovića i Kapuste. Arijan Lakić je sa 15 koševa bio najefikasniji kod Zadrana uz 12 Darija Drežnjaka.

Zadar u narednom kolu čeka Mornar. Studenti idu u goste Igokei.

Zvezda odbranila titulu posle golova Olajinke i Endiaja! (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su TSC na stadionu "Rajko Mitić" sa 2-1 i tako obezbedili obranu titule. Ovo je...