Jedan igrač Milana preklinjao je da stane na gol, ali je to Pioli odbio i naredio Žiruu da uzme rukavice

Fudbaleri Milana teškom su mukom upisali pobedu u gostima protiv Đenove sa minimalnih 1:0 i tako se vratili na vrh Serije A.

Naročito je zanimljivo bilo u sudijskoj nadoknadi kada je isključen golman Milana Majk Manjan, a trener Stefano Pioli nije imao više izmena.

Na gol je tada stao napadač Olivije Žiru te je zabeležio sjajnu intervenciju u 104. minutu i na kraju je njegov tim ostvario pobedu.

Pobednički gol postigao je Kirsitan Pulišić u 87. minutu, a na kraju susreta Pioli je otkrio da ga je upravo Amerikanac molio da on stane na gol, ali da se on odlučio za Žirua.

“Nešto slično ovome se nikada nije dogodilo. Pulišić je htio stati na gol, molio je da on bude taj, ali rekli smo mu da je previše nizak i zato smo stavili Žiru na gol”, zaključio je Pioli.

Milan se nalazi na prvom mestu na tabeli sa 21 osvojenim bodom. U osam odigranih kola imaju samo jedan poraz.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...