Japanci se poigrali sa Kanađanima, Borjan primio smešne golove (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Japana ubedljivo je savladala Kanadu sa 4-1 u prijateljskoj utakmici odigranoj u Nigati.

Uz ubedljiv poraz posebno lošem utisku doprinosi način na koji je bivši golman Crvene zvezde Milan Borjan primao golove, pre svega prva dva, dok su za ostale odgovorni isključivo saigrači koji nisu znali kako da zaustave akcije protivnika, dok je aktuelni golman Slovana bio nemoćan.

Već u drugom minutu Japan je došao do prednosti golom Ao Tanake, kada je lopta zakačila nekog od igrača Kanade, promenila pravac i prevarila Borjana.

Prednost je komičnim autogolom duplirao Alfonso Dejvis, kada je loptom pogodio Borjana u glavu, od kog se odbila u gol. Samo dva minuta kasnije Keito Nakamura je pogodio posle proigravanja Takume Asana, bivšeg igrača Partizana, za 3-0.

Prethodno je, da stvar bude gora, Džonatan Dejvid propustio da realizuje jedanaesterac u 22. minutu.

Tanaka je svojim drugim golom već u 4. minutu drugog poluvremena uvećao prednost na 4-0 posle akcije u kojoj je viđena sva nemoć Kanađana, pošto je delovalo da se Japanci poigravaju.

Iskusni Džinior Holijet je u 89. minutu postigao utešni gol za konačnih 4-1.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...